Hlavní materiály

Kartonplast  – lehký a elastický materiál z polypropylenu, který je vhodný pro opakované použití v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.Termín dodání 1-3 kalendářní týdny podle stavu zásob a aktuální dostupnosti.


Kartonplast s KP fixací – díky naší technologii vám vyrobíme ochranné mřížky či proložky přesně na míru Vašim produktům. Je používán jako obalový a fixační materiál v různých odvětvích zpracovatelského průmyslu. Termín dodání 1-3 kalendářní týdny podle stavu zásob a aktuální dostupnosti.


 
Kartonplast s KP fixací – díky naší technologii vám vyrobíme ochranné mřížky či proložky přesně na míru Vašim produktům. Je používán jako obalový a fixační materiál v různých odvětvích zpracovatelského průmyslu. Termín dodání 1-3 kalendářní týdny podle stavu zásob a aktuální dostupnosti.

Kartonplast s pěnovou fixací-laminací několika vrstev desky v kombinaci s různými objemovými hmotnostmi pěny lze dosáhnout fixační a tlumící vlastnosti na míru balenému produktu.Výseky z nich jsou používány jako obalový a fixační materiál v různých odvětvích zpracovatelského průmyslu. Termín dodání 1-3 kalendářní týdny podle stavu zásob a aktuální dostupnosti.

Kartonplast s EPE pěnou – na míru tvarovaná EPE pěna má výborné fixační vlastnosti je lehká a šetrná k přepravovaným výrobkům.

Termín dodání 1-3 kalendářní týdny podle stavu zásob a aktuální dostupnosti.

Kartonplast s netkanou textilií – laminaci kartonplastu provádíme netkanou textilií v několika gramážích. Lze tak dosáhnout tu nejvhodnější fixaci a balení daného produktu.Termín dodání 1-3 kalendářní týdny podle stavu zásob a aktuální dostupnosti.


 

 

NOVINKA – Blistrové obaly vyrobené vakuovým tvarováním. Termín dodání 2-4 kalendářní týdny, dle stavu zásob a aktuální dostupnosti.


Separátory z EPE pěn, vhodné pro dílce, které je nutné pevně fixovat v ploše nebo proti pohybu. Termín dodání 1-3 kalendářní týdny, dle stavu zásob a aktuální dostupnosti.


 NOVINKA – Kartonplastový separátor kašírovaný Evolonem®, který plnohodnotně může u některých projektů nahradit šitý separátor. Tento separátor vyrábíme také ve variantě s volnými Evolonovými® příčkami bez kartonplastu a s textilními klopami, na které jste zvyklí u šitých vložek. Jeho nespornou výhodou je termín dodání 1-3kalendářní týdny, dle stavu zásob a aktuální dostupnosti


Šité separátory v různých materiálových variantách dle požadavku např. Evolon®,netkaná textilie. Termín dodání dle aktuálního vytížení a stavu výroby.


Separátory z EPE pěn, vhodné pro dílce, které je nutné pevně fixovat v ploše nebo proti pohybu. Termín dodání 1-3 kalendářní týdny, dle stavu zásob a aktuální dostupnosti.


Vedlejší materiály

Třívrstvá lepenka s EPE pěnou – bezpečné řešení pro fixaci zboží s výseky v různých tvarech. Vlnky kartonu v kombinaci s pěnou rovnoměrně rozloží tlak a ochrání zboží proti odření a otlačení.


Deskový Polypropylen – proložky z polypropylenu jsou díky jeho unikátním vlastnostem tvarově stálé, 100% vodě odolné a vhodné do bezprašných provozů. Jsou proložkami s nejdelší životností.


Lepenka s ESD pěnou – přepravované výrobky zafixuje a jejich povrch citlivě ochrání a nepoškrábe.


Lepenka – proložky z třívrstvé a pětivrstvé vlněné lepenky jsou ekonomickým a bezpečným řešením pro proložení zboží na paletách.


 

Samolepící ochranné fólie s různou lepivostí.Termín dodání 1-3 kalendářní týdny, dle stavu zásob a aktuálního stavu dostupnosti.


  Značení

Tištěné štítky
Potisk na kartonplast
Vypichované značení